EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.7) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Close
oc: Tampar

en: About
oc: A prepaus
