EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.7) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Close
ro: Închideți

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre
