EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: ID
sr: ИД
