EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.8) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: About
my: အကြောင်း

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
