EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
