EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Article
af: Artikel

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Download
af: Laai af

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Back
af: Terug

en: Path
af: Pad

en: Add item
af: Voeg item by

en: Header
af: Hoof

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Reset password
af: Herstel wagwoord

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Blue
af: Blou

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Forum topic
af: Forumonderwerp

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
