EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Article
bg: Статия

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Download
bg: Свали

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Back
bg: Назад

en: Audio
bg: Музика

en: Path
bg: Път

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Email
bg: Е-поща

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Visibility
bg: Видимост

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Button
bg: Бутон

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Blogs
bg: Истории

en: Forums
bg: Форуми

en: Reset password
bg: Промяна на паролата

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Blue
bg: Син

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Path to custom icon
bg: Път към избрана от потребителя икона

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bg: За да промените текущата потребителска парола, въведете новата парола и в двете полета.

en: Forum topic
bg: Тема във форума

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bg: Администраторът  на сайта създаде акаунт за Вас в [site:name]
