EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (51 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Blogs
bo: ཟིན་བྲིས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Forums
bo: གྲོས་ར

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Reset password
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Path to custom icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bo: མིག་སྔའི་གསང་གྲངས་བསྒྱུར་དགོས་ན་གསང་གྲངས་གསར་བ་འཇུག་དགོས།

en: Forum topic
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
bo: སྤྱོད་མཁན་མང་པོའི་ཟིན་བྲིས་ཏེ། སྤྱོད་མཁན་སོ་སོས་མི་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་སྤེལ་དགོས།

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
bo: <em>གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་</em>ཞིག་གིས་གྲོས་ར་ཞིག་གི་ནང་དུ་གྲོས་འགོ་ཚུགས་པ།

en: Forum navigation vocabulary
bo: གྲོས་རའི་ཕྱོགས་སྟོན་སྤྱི་མིང

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པ་ཞིག་གིས་[site:name]་ཐོག་ཏུ་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོས་ཡོད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
