EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Path
bs: Putanja

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Forums
bs: Forumi

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Forum topic
bs: Tema na forumu

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Default comments
bs: Defaultni komentari

en: Allows commenting on content
bs: Dozvoli komentare na sadržaju

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
