EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (97 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Download
ca: Baixa

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Back
ca: Enrere

en: Icon
ca: Icona

en: Audio
ca: Àudio

en: Path
ca: Camí

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Icons
ca: Icones

en: Issue
ca: Edició

en: Email
ca: Correu electrònic

en: FAQ
ca: PMF

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Plain text
ca: Text pla

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Button
ca: Botó

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Units
ca: Unitats

en: Blogs
ca: Blocs

en: Video
ca: Vídeo

en: Forums
ca: Fòrums

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Reset password
ca: Inicialitza contrasenya

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Form
ca: Formulari

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Blue
ca: Blau

en: Administrator
ca: Administrador

en: Print
ca: Impressió

en: Banner image
ca: Imatge del bàner

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Path to custom icon
ca: Camí a la icona personalitzada

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ca: Per a canviar la contrasenya actual de l'usuari, introduïu la nova contrasenya en els dos camps.

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Forum topic
ca: Tema de debat

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
ca: Utilitzeu-ho per a blocs multiusuari. Cada usuari obté un bloc personal.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
ca: Un <em>tema de debat</em> comença un nou fil de discussió en un fòrum.

en: Forum navigation vocabulary
ca: Vocabulari de navegació de fòrum

en: An administrator created an account for you at [site:name]
ca: Un administrador us ha creat un compte a [site:name]

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Footer fourth
ca: Quart peu

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Featured top
ca: Destacat superior

en: Featured bottom first
ca: Destacat inferior primer

en: Featured bottom second
ca: Destacat inferior segon

en: Featured bottom third
ca: Destacat inferior tercer

en: Footer fifth
ca: Peu cinquè

en: Default comment field
ca: Camp de comentaris predeterminat

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
ca: Sol·licitud de cancel·lació del compte de [user:display-name] a [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
ca: Canvi de la informació d'inici de sessió per [user:display-name] a [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (pendent d'aprovació per part de l'administrador)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (aprovat)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (bloquejat)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (cancel·lat)

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
