EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Blogs
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་

en: Reset password
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Path to custom icon
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ངོས་དཔར་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
dz: ད་ལྟོའི་ལག་ལེན་པའི་  ཆོག་ཡིག་དེ་  བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་གཉིས་ཆ་རང་ན་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་བཙུགས།

en: Forum topic
dz: གྲོས་གནས་གནད་དོན་
