EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (68 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Article
gl: Artigo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Download
gl: Descargar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Back
gl: Voltar

en: Icon
gl: Icona

en: Path
gl: Ruta

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Icons
gl: Iconas

en: Issue
gl: Incidencia

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Button
gl: Botón

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Blogs
gl: Blogues

en: Forums
gl: Foros

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Form
gl: Formulario

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Blue
gl: Azul

en: Administrator
gl: Administrador

en: Print
gl: Imprimir

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Path to custom icon
gl: Ruta á icona personalizada

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
gl: Para cambiar o actual contrasinal de usuario/a, introduza o novo contrasinal en ambos campos.

en: Forum topic
gl: Tema do foro

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
gl: Úseo para blogues multi-usuarios. Cada usuario obtén un blogue persoal.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
gl: Unha <em>conversación de foro</em> comeza unha nova líña de discusión dentro dun foro.

en: Forum navigation vocabulary
gl: Vocabulario de navegación de foro

en: An administrator created an account for you at [site:name]
gl: Un administrador creou para vostede unha conta en [site:name]

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
gl: Solicitude de cancelación de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
gl: Substitución de información de inicio de sesión para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (pendente de aprobación polo administrador)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (aprobada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
gl: Detalles de conta de [user:display-name] en [site:name] (bloqueada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (cancelada)
