EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Article
ka: სტატია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Path
ka: გზა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Button
ka: ღილაკი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Blogs
ka: ბლოგები

en: Forums
ka: ფორუმები

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Blue
ka: ლური

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
