EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Download
kk: Жүктеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Path
kk: Жол

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Visibility
kk: Көріну

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Blogs
kk: Блогтар

en: Forums
kk: Форумдар

en: Reset password
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Blue
kk: Көк

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Path to custom icon
kk: Өзгертпелі белгішке жолы

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kk: Қазіргі құпиясөзін өзгерті үшін жаңа құпиясөзді екі өріске жазыңыз.

en: Forum topic
kk: Форум тақырып

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: An administrator created an account for you at [site:name]
kk: Басқарушы сіз үшін [site:name] сайтында есеп құрды

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
