EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Download
mn: Татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Path
mn: Зам

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Email
mn: Имэйл

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
