EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Image
se: Govva

en: Video
se: Filbma

en: Developer
se: Ovdánahtti

en: Print
se: Čálit

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
