EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Article
be: Артыкул

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Back
be: Назад

en: Audio
be: Аўдыё

en: Path
be: Сцежка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Header
be: Загаловак

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Anonymous
be: Ананім

en: Blogs
be: Блог

en: Forums
be: Форумы

en: Reset password
be: Скінуць пароль

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Form
be: Форма

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Print
be: Друк

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Path to custom icon
be: Шлях да адмысловага абразку

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
be: Каб змяніць бягучы пароль, увядзіце новы ў абодвух палях.

en: Forum topic
be: Тэма форума

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
be: Выкарыстоўвайце шматкарыстальніцкія блогі. Кожны карыстальнік атрымлівае персанальны блог.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
be: <em>Тэма форума</em> пачынае новае дрэва абмеркавання ўнутры форума

en: Forum navigation vocabulary
be: Навігацыйны слоўнік форума

en: An administrator created an account for you at [site:name]
be: Адміністратар стварыў для вас рахунак карыстальніка на сайце [site:name]

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
