EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Download
km: ទាញយក

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Forum
km: វេទិកា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Blogs
km: កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Forums
km: វេទិកា

en: Reset password
km: កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើងវិញ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Path to custom icon
km: ផ្លូវ​ទៅ​រូប​តំណាង​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
km: ដើម្បី​ផ្លាស់ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​អ្នក​ប្រើបច្ចុប្បន្ន សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំងពី​នេះ ​​​​។

en: Forum topic
km: ប្រធានបទ​វេទិកា​​

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
km: ប្រើ​សម្រាប់​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញពហុ​អ្នក​ប្រើ ។ ​រាល់​អ្នក​ប្រើ​ទទួល​បាន​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ផ្ទាល់​ខ្លួន ។

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
km: <em>ប្រធាន​បទ​វេទិការ​</em> ចាប់​ផ្តើម​ខ្សែ​ស្រឡាយ​កិច្ចពិភាក្សា​នៅ​ក្នុង​វេទិការ ។

en: Forum navigation vocabulary
km: វាក្យ​សព្ទ​រុក​រក​វេទិការ

en: An administrator created an account for you at [site:name]
km: អ្នកគ្រប់គ្រង​បានបង្កើត​គណនី​សម្រាប់​អ្នក​នៅ [site:name]

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
