EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Article
lv: Raksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Icon
lv: Ikona

en: Path
lv: Ceļš

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Icons
lv: Ikonas

en: Email
lv: E-pasts

en: FAQ
lv: BUJ

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Button
lv: Poga

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Units
lv: Vienības

en: Blogs
lv: Blogi

en: Forums
lv: Forumi

en: Document
lv: Dokuments

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Form
lv: Forma

en: Editor
lv: Redaktors

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Blue
lv: Zils

en: Administrator
lv: Administrators

en: Print
lv: Drukāt

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu

en: Card
lv: Kartiņa

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai mainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jauno paroli abos laukos.

en: Forum topic
lv: Foruma tēma

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
lv: Izmantojiet vairāklietotāju blogiem. Katrs lietotājs iegūst savu personīgo blogu.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
lv: <em>Foruma temats</em> aizsāk jaunu diskusijas pavedienu forumā.

en: Forum navigation vocabulary
lv: Foruma navigācijas vārdnīca

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
