EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Path
am: ዱካ

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Header
am: ራስጌ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Path to custom icon
am: ወደ ብጁ ኣዶ የሚወስደው ዱካ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
am: አሁን ያለውን ተጠቃሚ የይለፍ ቃል ለመለወጥ፤ አዲሱን የይለፍ ቃል በሁለቱም መስኮች ላይ አስገባ።
