EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer
