EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Article
eo: Artikolo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Path
eo: Vojo

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: FAQ
eo: ODD

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Button
eo: Butono

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Blogs
eo: Blogoj

en: Forums
eo: Forumoj

en: Reset password
eo: Restarigi pasvorton

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Blue
eo: Blua

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Path to custom icon
eo: Vojprefikso al agordita bildeto

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eo: Por ŝanĝi pasvorton, entajpu la novan pasvorton en ambaŭ kampoj.

en: Forum topic
eo: Foruma temo
