EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Back
eu: Itzuli

en: Path
eu: Bide-izena

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Email
eu: Eposta

en: Header
eu: Goiburua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Button
eu: Botoia

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Unpublish Node
eu: Nodoa argitatik kendu

en: Blogs
eu: Blogak

en: Forums
eu: Foroak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Reset password
eu: Berrezarri pasahitza

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Form
eu: Formularioa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Blue
eu: Urdina

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Print
eu: Inprimatu

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Path to custom icon
eu: Ikono pertsonalizatura bidea

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eu: Pasahitza aldatzeko sartu pasahitza berria bi eremuetan.

en: Forum topic
eu: Foroko gaia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
eu: <em>Foroko gai</em> batek foro barruko eztabaida berri bat hasten du.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
eu: [site:name] gunean kudeatzaile batek kontu bat sortu du zuretzako

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
