EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Register
gu: નોંધણી

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Article
gu: લેખ

en: On
gu: ચાલુ

en: Link
gu: કડી

en: Path
gu: પાથ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Forums
gu: સામુદાયિક ચર્ચા મંચ

en: Blue
gu: વાદળી

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Forum topic
gu: સામુદાયિક વિષય
