EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Article
hr: Članak

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Back
hr: Natrag

en: Icon
hr: Ikona

en: Path
hr: Putanja

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Button
hr: Gumb

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Blogs
hr: Blogovi

en: Forums
hr: Forumi

en: Reset password
hr: Poništi lozinku

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Blue
hr: Plava

en: Print
hr: Ispis

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Path to custom icon
hr: Putanja do proizvoljne ikone

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hr: Kako biste promijenili trenutnu loziniku, unesite novu lozinku u oba polja.

en: Forum topic
hr: Tema foruma

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
hr: Koristite za višekorisničke blogove. Svaki korisnik ima vlastiti blog.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
hr: <em>Tema foruma</em> otvara novu nizanu raspravu unutar foruma.

en: Forum navigation vocabulary
hr: Rječnik za navigaciju forumom

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hr: Administrator vam je otvorio račun pri [site:name]

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
