EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (116 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Article
hu: Cikk

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Download
hu: Letölt

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Back
hu: Vissza

en: Icon
hu: Ikon

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Path
hu: Útvonal

en: Remove item
hu: Elem eltávolítása

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: Icons
hu: Ikonok

en: Issue
hu: Feladat

en: Email
hu: E-mail

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Blogs
hu: Blogok

en: Video
hu: Videó

en: Forums
hu: Fórumok

en: Document
hu: Dokumentum

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Tabs
hu: Fülek

en: Reset password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Form
hu: Űrlap

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Blue
hu: Kék

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Banner image
hu: Banner kép

en: Environments
hu: Környezetek

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Path to custom icon
hu: Saját ikon elérési útvonala

en: Card
hu: Kártya

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hu: A jelszó megváltoztatásához az új jelszót mindkét mezőbe be kell írni.

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Forum topic
hu: Fórumtéma

en: Normal vote
hu: Normál szavazat

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
hu: Az alapértelmezés szerinti címke a tartalommal kapcsolatos szavazatoknál. Ha többszörös szavazatokat különböző címkékkel adnak le a tartalom egy részén, akkor ezzel a címkével is ad egy azonnali szavazatot.

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
hu: Többfelhasználós bloghoz használható. Minden felhasználó személyes blogot kap.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
hu: A <em>fórumtéma</em> egy fórumban megjelenő eszmecsere kezdő bejegyzése.

en: Forum navigation vocabulary
hu: Fórum navigációs szótára

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hu: [site:name] adminisztrátora által létrehozott új felhasználói fiók elkészült

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Product Attributes
hu: Termék tulajdonságai

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Footer fourth
hu: Negyedik lábléc

en: 403 access denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Featured top
hu: Kiemelt fent

en: Featured bottom first
hu: Kiemelt lent első

en: Featured bottom second
hu: Kiemelt lent második

en: Featured bottom third
hu: Kiemelt lent harmadik

en: Footer fifth
hu: Ötödik lábléc

en: Slick carousel
hu: Slick Carousel

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Comment_forum
hu: Fórummegjegyzés

en: Default comment field
hu: Alapértelmezett hozzászólásmező

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó fióktörlési kérelme [site:name] webhelyen

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó bejelentkezési adatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyásra várva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (zárolva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (törölve)

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.

en: You have no unread notifications
hu: Nincsenek olvasatlan értesítések
