EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to kn translation catalogue (40 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು

en: Blogs
kn: ಬ್ಲಾಗ್ ಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kn: ನಿಮ್ಮ ಪಾಸ್ ವರ್ಡನ್ನು ಬದಲಿಸಲು ಹೊಸ ಪಾಸ್ ವರ್ಡನ್ನು  ಎರಡೂ ಚೌಕಗಳಲ್ಲಿ ತುಂಬಿ.

en: Forum topic
kn: ಚರ್ಚೆ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
