EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to ku translation catalogue (42 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Article
ku: وتار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Blogs
ku: بڵاگه‌کان

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: Reset password
ku: وشەی نهێنی نوێ بکەرەوە

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Blue
ku: شین

en: Print
ku: چاپکردن

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Path to custom icon
ku: ڕێڕه‌و بۆ وێنۆچکه‌ی سه‌ره‌کی

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ku: بۆ گۆڕینی وشەنهێنی ئێستای بەکارهێنەر، وشەنهێنی نوێ لەهەر دوو بۆشاییدا پڕبکەوە.

en: Forum topic
ku: بابەتی مەکۆ

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
ku: ئەم جۆرە بەکاربهێنە بۆ بڵاگەکانی فرە-بەکارهێنەر. هەر بەکارهێنەرێک دەبێتە خاوەنی بڵاگی تایبەت بەخۆی.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
ku: جۆری <em>بابەتی سەکۆ</em> دەزوولەیەکی نوێی گفتوگۆکردن لەناو سەکۆدا دەستپێدەکات.

en: Forum navigation vocabulary
ku: وشەگەلی ڕێدۆزی سەکۆ

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
