EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
