EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Reset password
mk: Барање нова лозинка
