EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Article
mr: लेख

en: On
mr: वर

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Back
mr: मागे

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Path
mr: रस्ता

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Email
mr: ईमेल

en: Off
mr: बंद

en: Forum
mr: चर्चा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Forums
mr: चर्चा

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
mr: सध्याचे संकेताक्षर बदलायचे असल्यास , खालील दोन्ही जागी नवा संकेताक्षर द्या.

en: Forum topic
mr: चर्चा विषय

en: Basic page
mr: साधे पान
