EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Reset password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ
