EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Article
pl: Artykuł

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Download
pl: Pobierz

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Back
pl: Wstecz

en: Icon
pl: Ikona

en: Path
pl: Ścieżka

en: Remove item
pl: Usuń element

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Icons
pl: Ikony

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Button
pl: Przycisk

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Units
pl: Jednostki

en: Blogs
pl: Blogi

en: Video
pl: Wideo

en: Forums
pl: Fora

en: Document
pl: Dokument

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Reset password
pl: Nowe hasło

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Form
pl: Formularz

en: Editor
pl: Edytor

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Print
pl: Drukuj

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Banner image
pl: Obrazek bannera

en: Environments
pl: Środowiska

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Path to custom icon
pl: Ścieżka do własnej ikony skrótu

en: Card
pl: Karta

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
pl: By zmienić obecne hasło użytkownika, należy wprowadzić nowe hasło w obydwa pola.

en: Forum topic
pl: Temat na forum

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
pl: Używaj dla blogów z wieloma użytkownikami. Każdy użytkownik posiada własny blog.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
pl: <em>Temat</em> rozpoczyna nową dyskusję na forum.

en: Forum navigation vocabulary
pl: Słownik nawigacyjny forum

en: An administrator created an account for you at [site:name]
pl: Administrator utworzył dla ciebie konto na stronie [site:name]

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Override Title
pl: Nadpisz tytuł

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Default comment field
pl: Domyślne pole komentarza

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zgłoszenie anulowania konta [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zastępcze dane do logowania dla [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta dla [user:display-name] na [site:name] (w trakcie weryfikacji)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
pl: Informacje dotyczące konta  [user:display-name] na [site:name] (konto zatwierdzone)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
pl: Informacje dotyczące konta [user:display-name] na [site:name] (zablokowane)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name] (anulowane)

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
pl: Wysłany plik lub dokument, taki jak PDF.
