EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (76 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Article
sk: Článok

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Download
sk: Prevziať

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Back
sk: Späť

en: Icon
sk: Ikona

en: Path
sk: Cesta

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Icons
sk: Ikony

en: Email
sk: E-mail

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Units
sk: Jednotky

en: Blogs
sk: Blogy

en: Forums
sk: Fórum

en: Tabs
sk: Záložky

en: Reset password
sk: Znovunastavenie hesla

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Form
sk: Formulár

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Blue
sk: Modrá

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Print
sk: Tlačiť

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Path to custom icon
sk: Cesta k voliteľnej ikone

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sk: Pre zmenu hesla aktuálneho používateľa zadajte nové heslo do obidvoch polí.

en: Forum topic
sk: Príspevok do diskusie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
sk: Použite pre viacúživateľské blogy. Každý používateľ dostane súkromný blog.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
sk: <em>Téma fóra</em> začíná nové diskusné vlákno v rámci fóra.

en: Forum navigation vocabulary
sk: Slovník navigácie fóra

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
