EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Download
sl: Prenesi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Path
sl: Pot

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Header
sl: Glava

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Blogs
sl: Blogi

en: Forums
sl: Forumi

en: Reset password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Print
sl: Natisni

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Path to custom icon
sl: Pot do lastne ikone

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.

en: Forum topic
sl: Tema foruma
