EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Link
sq: Lidhje

en: Path
sq: Pozicioni

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Header
sq: Titulli

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Forum
sq: Forumi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Blogs
sq: Ditarë

en: Forums
sq: Forume

en: Reset password
sq: Rivendos fjalëkalimin

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Blue
sq: Blu

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Path to custom icon
sq: Vendodhja e ikonës së personalizuar

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sq: Për të ndryshuar fjalëkalimin aktual të përdoruresit, shkruaj fjalëkalimin e ri në të dy fushat.

en: Forum topic
sq: Tema e forumit
