EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
