EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Manage
th: จัดการ

en: Off
th: ปิด

en: Order
th: เรียงตาม

en: Close
th: ปิด

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Node operations bulk form
th: การดำเนินการของโหนดจำนวนมาก
