EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Manage
ca: Gestiona

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Order
ca: Ordre

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Apply
ca: Aplica

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Resource
ca: Recurs

en: Contents
ca: Continguts

en: Master
ca: Mestre

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node

en: A boolean indicating the published state.
ca: Un booleà indicant l'estat de publicació.
