EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Manage
da: Administration

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Order
da: Rækkefølge

en: Close
da: Luk

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Apply
da: Udfør

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende

en: Needs Review
da: Til gennemsyn

en: Node operations bulk form
da: Formular til bulk-handlinger på indholdselementer
