EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Order
si: පිලිවෙල
