EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
