EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: File
vi: Tập tin

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Manage
vi: Quản lý

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Order
vi: Thứ tự

en: Close
vi: Đóng

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Resource
vi: Tài nguyên

en: Contents
vi: Nội dung

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
