EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
