EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Order
el: Σειρά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
