EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: On
hi: चालू

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Order
hi: क्रम

en: Close
hi: बंद करे

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
