EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Manage
is: Stjórnun

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Off
is: Af

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Order
is: Pöntun

en: Close
is: Loka

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
