EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Manage
ru: Управление

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Off
ru: Выкл

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Order
ru: Порядок

en: Close
ru: Закрыть

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ago
ru: тому назад

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Resource
ru: Ресурс

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Needs Review
ru: Ждёт одобрения

en: Master
ru: Основной

en: A boolean indicating the published state.
ru: Логическое значений, указывающее состояние публикации.
