EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Order
se: Diŋgo

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre
