EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
